Celkem v databázi: 6932
Celkem podle filtrů: 6932
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 11. 05. 2026, 19:25, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 2+kk 52 m²
Nadprůměrná cena (8.43%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Kbely je 470 kč/m2. Tento byt má cenu 510 kč/m2
Kbely
26500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
52 m2
Sedlářova, Praha - Kbely
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 2+kk 50 m²
Podprůměrná cena (-6.19%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Smíchov je 565 kč/m2. Tento byt má cenu 530 kč/m2
Smíchov
26500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
50 m2
Na Valentince, Praha - Smíchov
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 17. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 3+1 77 m²
Podprůměrná cena (-22.66%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Háje je 445 kč/m2. Tento byt má cenu 344 kč/m2
Háje
26500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
77 m2
nezařízený
Květnového vítězství, Praha 4 - Háje
Výměra | 77 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 26500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 11:40, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 2+kk 52 m²
Nadprůměrná cena (3.16%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Žižkov je 494 kč/m2. Tento byt má cenu 510 kč/m2
Žižkov
26500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
52 m2
Basilejské náměstí, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 52 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 26500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 15:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 2+1 53 m²
Nadprůměrná cena (31.93%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Modřany je 379 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Modřany
26500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
53 m2
Klostermannova, Praha 4 - Modřany
Výměra | 53 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 26500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 28. 04. 2026, 11:40, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 3+1 75 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-22.34%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 455 kč/m2. Tento byt má cenu 353 kč/m2
Žižkov
26500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
75 m2
nezařízený
Na rovnosti, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 75 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 26500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 31. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 13:49 Pronájem bytu , 3+1, 73 m²
Podprůměrná cena (-15.18%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Strašnice je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 363 kč/m2
Strašnice
26500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
73 m2
zařízený
Sečská, Praha 10, Strašnice
Výměra | 73 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 26500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Růžová, Praha - Nové Město
Nadprůměrná cena (36.26%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 572 kč/m2. Tento byt má cenu 779 kč/m2
Nové Město
26500 Kč/měsíc
bezrealitky
1+1
34 m2
zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 34 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 26500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu 28. pluku, Praha - Vršovice
Podprůměrná cena (-6.44%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vršovice je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 411 kč/m2
Vršovice
26500 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
56 m2
částečně zařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 56 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 0. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 23000 + 3500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 17. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 13:49 Pronájem bytu , 3+1, 77 m²
Podprůměrná cena (-14.93%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Háje je 445 kč/m2. Tento byt má cenu 379 kč/m2
Háje
26500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
70 m2
zařízený
Květnového vítězství, Praha 11, Háje
Výměra | 70 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 26500 + 0 Kč |
Podrobnosti