Celkem v databázi: 6995
Celkem podle filtrů: 6995
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Krokova, Praha - Nusle
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nusle je 455 kč/m2. Tento byt má cenu 453 kč/m2
Nusle
29100 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
53 m2
nezařízený
Praha - Nusle
Výměra | 53 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 24000 + 5100 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Hodonínská, Praha - Michle
Nadprůměrná cena (2.16%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Michle je 437 kč/m2. Tento byt má cenu 446 kč/m2
Michle
29100 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
56 m2
zařízený
Praha - Michle
Výměra | 56 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25000 + 4100 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Legerova, Praha - Nové Město
Nadprůměrná cena (73.83%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Nové Město je 706 kč/m2. Tento byt má cenu 1,227 kč/m2
Nové Město
29160 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
22 m2
zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 22 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 0. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 27000 + 2160 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 04. 2026, 11:45, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:22 Pronájem bytu 2+kk 38 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (35.29%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Nusle je 568 kč/m2. Tento byt má cenu 768 kč/m2
Nusle
29200 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
38 m2
Na Pankráci, Praha - Nusle
Výměra | 38 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 29200 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Korunní, Praha - Vinohrady
Podprůměrná cena (-8.95%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vinohrady je 496 kč/m2. Tento byt má cenu 452 kč/m2
Vinohrady
29200 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
62 m2
nezařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 62 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 28000 + 1200 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Biskupcova, Praha - Žižkov
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Žižkov je 451 kč/m2. Tento byt má cenu 448 kč/m2
Žižkov
29200 Kč/měsíc
bezrealitky
3+1
58 m2
nezařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 58 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 26000 + 3200 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Chodovická, Praha - Horní Počernice
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Horní Počernice je 345 kč/m2. Tento byt má cenu 343 kč/m2
Horní Počernice
29200 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
70 m2
částečně zařízený
Praha - Horní Počernice
Výměra | 70 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 24000 + 5200 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu K Holyni, Praha - Slivenec
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Slivenec je kč/m2. Tento byt má cenu 304 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Slivenec
29292 Kč/měsíc
bezrealitky
82 m2
zařízený
Praha - Slivenec
Výměra | 82 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 24898 + 4394 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 02. 2026, 11:45, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:21 Pronájem bytu 3+1 70 m²
Podprůměrná cena (-13.87%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Holešovice je 486 kč/m2. Tento byt má cenu 419 kč/m2
Holešovice
29300 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
70 m2
Ortenovo náměstí, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 70 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 29300 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Lačnovská, Praha - Zličín
Podprůměrná cena (-5.41%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Zličín je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 415 kč/m2
Zličín
29300 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
59 m2
zařízený
Praha - Zličín
Výměra | 59 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 24500 + 4800 Kč |
Podrobnosti