Celkem v databázi: 6977
Celkem podle filtrů: 6977
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 04. 05. 2026, 19:30, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:22 Pronájem bytu 3+kk 90 m²
Podprůměrná cena (-41.78%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Smíchov je 563 kč/m2. Tento byt má cenu 328 kč/m2
Smíchov
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
90 m2
Na Císařce, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 90 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 04. 2026, 15:25, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:21 Pronájem bytu 1+kk 43 m²
Nadprůměrná cena (21.86%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Smíchov je 563 kč/m2. Tento byt má cenu 686 kč/m2
Smíchov
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
43 m2
nezařízený
U Lihovaru, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 43 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 01. 05. 2026, 11:45, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:22 Pronájem bytu 3+1 87 m²
Podprůměrná cena (-29.21%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Karlín je 479 kč/m2. Tento byt má cenu 339 kč/m2
Karlín
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
87 m2
Sokolovská, Praha 8 - Karlín
Výměra | 87 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 15:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:22 Pronájem bytu 3+kk 56 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (9.98%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Karlín je 479 kč/m2. Tento byt má cenu 527 kč/m2
Karlín
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
56 m2
Nekvasilova, Praha 8 - Karlín
Výměra | 56 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 15:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:22 Pronájem bytu 3+kk 85 m²
Podprůměrná cena (-30.17%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Holešovice je 497 kč/m2. Tento byt má cenu 347 kč/m2
Holešovice
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
85 m2
Ortenovo náměstí, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 85 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 04. 2026, 02:00, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:22 Pronájem bytu 3+kk 83 m²
Podprůměrná cena (-8.16%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Záběhlice je 387 kč/m2. Tento byt má cenu 355 kč/m2
Záběhlice
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
83 m2
Mattioliho, Praha 10 - Záběhlice
Výměra | 83 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 15:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:22 Pronájem bytu 2+kk 62 m²
Podprůměrná cena (-4.26%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Žižkov je 497 kč/m2. Tento byt má cenu 476 kč/m2
Žižkov
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
62 m2
Jana Želivského, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 62 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ano |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 04. 2026, 15:25, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:21 Pronájem bytu 2+kk 55 m²
Nadprůměrná cena (6.42%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 536 kč/m2
Vinohrady
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
55 m2
nezařízený
Rumunská, Praha 2 - Vinohrady
Výměra | 55 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 15:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:21 Pronájem bytu 3+kk 79 m² (Mezonet)
Podprůměrná cena (-34.63%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Dejvice je 475 kč/m2. Tento byt má cenu 311 kč/m2
Dejvice
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
95 m2
Na Pískách, Praha 6 - Dejvice
Výměra | 95 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 04. 2026, 02:00, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:22 Pronájem bytu 2+1 92 m² (Jednopodlažní)
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 321 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
92 m2
Na hutích, Praha
Výměra | 92 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti