Celkem v databázi: 6974
Celkem podle filtrů: 6974
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 29. 04. 2026, 02:00, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:32 Pronájem bytu 2+kk 62 m²
Nadprůměrná cena (13.83%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Staré Město je 418 kč/m2. Tento byt má cenu 476 kč/m2
Staré Město
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
62 m2
nezařízený
Haštalská, Praha 1 - Staré Město
Výměra | 62 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 17:25, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:32 Pronájem bytu 2+1 72 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-7.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Malá Strana je 441 kč/m2. Tento byt má cenu 410 kč/m2
Malá Strana
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
72 m2
Cihelná, Praha - Malá Strana
Výměra | 72 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 05. 2026, 11:45, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:32 Pronájem bytu 3+1 100 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-42.5%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 513 kč/m2. Tento byt má cenu 295 kč/m2
Nové Město
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
100 m2
Klimentská, Praha 1 - Nové Město
Výměra | 100 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 18. 03. 2026, 11:50, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:32 Pronájem bytu 3+1 92 m²
Podprůměrná cena (-29.06%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Strašnice je 452 kč/m2. Tento byt má cenu 321 kč/m2
Strašnice
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
92 m2
Dobročovická, Praha 10 - Strašnice
Výměra | 92 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 11:45, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:32 Pronájem bytu 3+kk 82 m²
Podprůměrná cena (-17.11%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Řepy je 434 kč/m2. Tento byt má cenu 360 kč/m2
Řepy
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
82 m2
Hořovského, Praha 6 - Řepy
Výměra | 82 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 04. 2026, 15:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:32 Pronájem bytu 2+kk 62 m² (Jednopodlažní)
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Karlín je 479 kč/m2. Tento byt má cenu 476 kč/m2
Karlín
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
62 m2
nezařízený
Rohanské nábřeží, Praha 8 - Karlín
Výměra | 62 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 04. 2026, 15:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:32 Pronájem bytu 2+kk 56 m²
Nadprůměrná cena (13.78%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 527 kč/m2
Smíchov
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
56 m2
Zborovská, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 56 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:40 Pronájem bytu , 2+kk, 55 m²
Nadprůměrná cena (6.42%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 536 kč/m2
Vinohrady
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
55 m2
Rumunská, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 55 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:40 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Podprůměrná cena (-1.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Holešovice je 497 kč/m2. Tento byt má cenu 492 kč/m2
Holešovice
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
zařízený
Plynární, Praha 7, Holešovice
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Na Rozcestí, Praha - Libeň
Podprůměrná cena (-33.59%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Libeň je 450 kč/m2. Tento byt má cenu 299 kč/m2
Libeň
29500 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
87 m2
částečně zařízený
Praha - Libeň
Výměra | 87 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 26000 + 3500 Kč |
Podrobnosti