Celkem v databázi: 6932
Celkem podle filtrů: 6932
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kozí, Praha - Staré Město
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Staré Město je kč/m2. Tento byt má cenu 545 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Staré Město
29800 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
42 m2
částečně zařízený
Praha - Staré Město
Výměra | 42 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 3. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22900 + 6900 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Dvorecká, Praha - Podolí
Nadprůměrná cena (3.61%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Podolí je 416 kč/m2. Tento byt má cenu 431 kč/m2
Podolí
29800 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
58 m2
zařízený
Praha - Podolí
Výměra | 58 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 1. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | dobrý |
Domácí zvířata | Ano |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25000 + 4800 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Na Vidouli, Praha - Jinonice
Nadprůměrná cena (11.83%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Jinonice je 486 kč/m2. Tento byt má cenu 543 kč/m2
Jinonice
29800 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
46 m2
částečně zařízený
Praha - Jinonice
Výměra | 46 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | novostavba |
Domácí zvířata | Ano |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25000 + 4800 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kestřanská, Praha - Cholupice
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Cholupice je 403 kč/m2. Tento byt má cenu 403 kč/m2
Cholupice
29800 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
62 m2
částečně zařízený
Praha - Cholupice
Výměra | 62 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25000 + 4800 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 13:50 Pronájem bytu , 3+kk, 75 m²
Podprůměrná cena (-23.29%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vinohrady je 518 kč/m2. Tento byt má cenu 397 kč/m2
Vinohrady
29800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
75 m2
zařízený
Slezská, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 75 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 19:40, aktualizováno 13. 05. 2026, 13:49 Pronájem bytu , 3+kk, 85 m²
Podprůměrná cena (-12.57%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Chodov je 401 kč/m2. Tento byt má cenu 351 kč/m2
Chodov
29800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
85 m2
zařízený
U stojanu, Praha 11, Chodov
Výměra | 85 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Nurmiho, Praha - Hostivař
Nadprůměrná cena (47.37%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hostivař je 475 kč/m2. Tento byt má cenu 700 kč/m2
Hostivař
29860 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
37 m2
zařízený
Praha - Hostivař
Výměra | 37 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 0. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25900 + 3960 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Daškova, Praha - Modřany
Podprůměrná cena (-24.47%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Modřany je 379 kč/m2. Tento byt má cenu 286 kč/m2
Modřany
29882 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
80 m2
zařízený
Praha - Modřany
Výměra | 80 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22900 + 6982 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 03. 2026, 17:25, aktualizováno 13. 05. 2026, 15:26 Pronájem bytu 2+kk 70 m²
Podprůměrná cena (-16.57%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 427 kč/m2
Vysočany
29900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
70 m2
Pod Krocínkou, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 70 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 01. 04. 2026, 15:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 15:26 Pronájem bytu 2+kk 62 m²
Nadprůměrná cena (14.01%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Staré Město je 423 kč/m2. Tento byt má cenu 482 kč/m2
Staré Město
29900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
62 m2
Náprstkova, Praha 1 - Staré Město
Výměra | 62 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29900 + 0 Kč |
Podrobnosti