Celkem v databázi: 6785
Celkem podle filtrů: 6785
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Hořanská, Praha - Žižkov
Podprůměrná cena (-12.73%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Žižkov je 499 kč/m2. Tento byt má cenu 435 kč/m2
Žižkov
31100 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
62 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 62 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 27000 + 4100 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Na Křivce, Praha - Michle
Podprůměrná cena (-24.71%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Michle je 416 kč/m2. Tento byt má cenu 313 kč/m2
Michle
31100 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
91 m2
částečně zařízený
Praha - Michle
Výměra | 91 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 28500 + 2600 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Rokycanova, Praha - Žižkov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Žižkov je kč/m2. Tento byt má cenu 661 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Žižkov
31122 Kč/měsíc
bezrealitky
40 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 40 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 26454 + 4668 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Molákova, Praha - Karlín
Podprůměrná cena (-32.77%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Karlín je 490 kč/m2. Tento byt má cenu 329 kč/m2
Karlín
31200 Kč/měsíc
bezrealitky
4+kk
85 m2
částečně zařízený
Praha - Karlín
Výměra | 85 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 28000 + 3200 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Odkolkova, Praha - Vysočany
Nadprůměrná cena (19.59%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 511 kč/m2. Tento byt má cenu 611 kč/m2
Vysočany
31200 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
45 m2
zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 45 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 27500 + 3700 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Jurkovičova, Praha - Háje
Podprůměrná cena (-1.68%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Háje je 489 kč/m2. Tento byt má cenu 481 kč/m2
Háje
31240 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
52 m2
nezařízený
Praha - Háje
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25000 + 6240 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Pernikářky, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 947 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
31243 Kč/měsíc
bezrealitky
23 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 23 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21786 + 9457 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Bassova, Praha - Vysočany
Podprůměrná cena (-4.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 511 kč/m2. Tento byt má cenu 490 kč/m2
Vysočany
31300 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
51 m2
zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 51 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25000 + 6300 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Nebřenická, Praha - Chodov
Podprůměrná cena (-1.77%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Chodov je 509 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Chodov
31300 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
54 m2
částečně zařízený
Praha - Chodov
Výměra | 54 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 27000 + 4300 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 15:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:46 Pronájem bytu 2+kk 49 m²
Nadprůměrná cena (42.31%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vršovice je 449 kč/m2. Tento byt má cenu 639 kč/m2
Vršovice
31310 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
49 m2
Rostovská, Praha - Vršovice
Výměra | 49 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 31310 + 0 Kč |
Podrobnosti