Celkem v databázi: 6778
Celkem podle filtrů: 6778
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Dělnická, Praha - Holešovice
Podprůměrná cena (-10.59%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Holešovice je 466 kč/m2. Tento byt má cenu 417 kč/m2
Holešovice
31656 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
60 m2
zařízený
Praha - Holešovice
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 25000 + 6656 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Ocelářská, Praha - Vysočany
Podprůměrná cena (-31.92%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vysočany je 570 kč/m2. Tento byt má cenu 388 kč/m2
Vysočany
31700 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
67 m2
nezařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 67 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 5700 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Piskáčkových, Praha - Vysočany
Podprůměrná cena (-9.32%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 456 kč/m2
Vysočany
31700 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
57 m2
částečně zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 57 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 5700 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu ulice Kloboučnická, Praha - Nusle
Nadprůměrná cena (33.19%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nusle je 457 kč/m2. Tento byt má cenu 609 kč/m2
Nusle
31750 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
46 m2
zařízený
Praha - Nusle
Výměra | 46 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 3750 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kubánské náměstí, Praha - Vršovice
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vršovice je kč/m2. Tento byt má cenu 1,080 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vršovice
31751 Kč/měsíc
bezrealitky
25 m2
zařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 25 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 26988 + 4763 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 25. 03. 2026, 15:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+kk 68 m²
Nadprůměrná cena (6.77%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Jinonice je 438 kč/m2. Tento byt má cenu 468 kč/m2
Jinonice
31800 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
68 m2
Břežánecká, Praha 5 - Jinonice
Výměra | 68 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 31800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 01. 05. 2026, 15:43, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 60 m²
Nadprůměrná cena (4.33%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Strašnice je 508 kč/m2. Tento byt má cenu 530 kč/m2
Strašnice
31800 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
60 m2
nezařízený
Počernická, Praha 10 - Strašnice
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 31800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 04. 2026, 17:25, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 49 m²
Nadprůměrná cena (23.38%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 526 kč/m2. Tento byt má cenu 649 kč/m2
Nové Město
31800 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
49 m2
Na Zderaze, Praha 2 - Nové Město
Výměra | 49 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 31800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kytlická, Praha - Prosek
Podprůměrná cena (-15.36%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Prosek je 547 kč/m2. Tento byt má cenu 463 kč/m2
Prosek
31800 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
54 m2
zařízený
Praha - Prosek
Výměra | 54 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25000 + 6800 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Stroupežnického, Praha - Smíchov
Nadprůměrná cena (3.65%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Smíchov je 407 kč/m2. Tento byt má cenu 422 kč/m2
Smíchov
31800 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
64 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 64 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 27000 + 4800 Kč |
Podrobnosti