Celkem v databázi: 5619
Celkem podle filtrů: 5619
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 12. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 82 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 549 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
82 m2
Na dračkách, Praha 6
Výměra | 82 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 110 m²
Podprůměrná cena (-13.33%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Břevnov je 472 kč/m2. Tento byt má cenu 409 kč/m2
Břevnov
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
110 m2
Šlikova, Praha 6, Břevnov
Výměra | 110 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 31. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 103 m²
Nadprůměrná cena (14.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Dolní Chabry je 383 kč/m2. Tento byt má cenu 437 kč/m2
Dolní Chabry
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
103 m2
zařízený
K Beranovu, Praha-Dolní Chabry, Dolní Chabry
Výměra | 103 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 98 m²
Podprůměrná cena (-21.51%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Karlín je 585 kč/m2. Tento byt má cenu 459 kč/m2
Karlín
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
98 m2
U Sluncové, Praha 8, Karlín
Výměra | 98 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 20:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 96 m²
Nadprůměrná cena (1.02%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 464 kč/m2. Tento byt má cenu 469 kč/m2
Smíchov
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
96 m2
zařízený
Pod Děvínem, Praha 5, Smíchov
Výměra | 96 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 20:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 107 m²
Podprůměrná cena (-2.27%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Jinonice je 438 kč/m2. Tento byt má cenu 428 kč/m2
Jinonice
45800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
107 m2
Walterovo náměstí, Praha 5, Jinonice
Výměra | 107 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 45800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 120 m²
Podprůměrná cena (-23.64%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hlubočepy je 502 kč/m2. Tento byt má cenu 383 kč/m2
Hlubočepy
46000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
120 m2
zařízený
Praha 5, Hlubočepy
Výměra | 120 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 46000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 20:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 161 m²
Podprůměrná cena (-45.68%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 526 kč/m2. Tento byt má cenu 286 kč/m2
Nové Město
46000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
161 m2
Kateřinská, Praha 2, Nové Město
Výměra | 161 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 46000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 141 m²
Podprůměrná cena (-28.16%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 464 kč/m2. Tento byt má cenu 333 kč/m2
Smíchov
47000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
141 m2
Hořejší nábřeží, Praha 5, Smíchov
Výměra | 141 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 47000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 110 m²
Podprůměrná cena (-24.24%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 570 kč/m2. Tento byt má cenu 432 kč/m2
Nové Město
47500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
110 m2
zařízený
V jirchářích, Praha 1, Nové Město
Výměra | 110 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 47500 + 0 Kč |
Podrobnosti