Celkem v databázi: 6778
Celkem podle filtrů: 6778
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Slovinská, Praha - Vršovice
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vršovice je kč/m2. Tento byt má cenu 849 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vršovice
66163 Kč/měsíc
bezrealitky
56 m2
zařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 56 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47548 + 18615 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Americká, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 1,761 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
66751 Kč/měsíc
bezrealitky
27 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 27 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47548 + 19203 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Legerova, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 1,572 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
67225 Kč/měsíc
bezrealitky
30 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47158 + 20067 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu . května, Praha - Nusle
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nusle je kč/m2. Tento byt má cenu 569 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nusle
67444 Kč/měsíc
bezrealitky
82 m2
zařízený
Praha - Nusle
Výměra | 82 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 46684 + 20760 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Polská, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 582 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
69084 Kč/měsíc
bezrealitky
79 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 79 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45993 + 23091 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 00:42, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 79 m²
Nadprůměrná cena (309.11%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 526 kč/m2. Tento byt má cenu 2,152 kč/m2
Nové Město
170000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
79 m2
Truhlářská, Praha 1, Nové Město
Výměra | 79 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 170000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 77 m²
Nadprůměrná cena (319.73%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 526 kč/m2. Tento byt má cenu 2,208 kč/m2
Nové Město
170000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
77 m2
Truhlářská, Praha 1, Nové Město
Výměra | 77 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 170000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 78 m²
Nadprůměrná cena (314.35%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 526 kč/m2. Tento byt má cenu 2,179 kč/m2
Nové Město
170000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
78 m2
Truhlářská, Praha 1, Nové Město
Výměra | 78 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 170000 + 0 Kč |
Podrobnosti