Celkem v databázi: 6947
Celkem podle filtrů: 6947
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 25. 02. 2026, 20:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 4+kk, 95 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nusle je 472 kč/m2. Tento byt má cenu 468 kč/m2
Nusle
44500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
95 m2
Marie Cibulkové, Praha 4, Nusle
Výměra | 95 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 44500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 3+kk, 92 m²
Podprůměrná cena (-4.97%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Řeporyje je 509 kč/m2. Tento byt má cenu 484 kč/m2
Řeporyje
44500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
92 m2
Radouňova, Praha-Řeporyje, Stodůlky
Výměra | 92 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 04. 2026, 00:42, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , atypický, 146 m²
Podprůměrná cena (-39.52%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 305 kč/m2
Vinohrady
44500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
Atypický
146 m2
Korunní, Praha 10, Vinohrady
Výměra | 146 m2 |
Dispozice | Atypický |
Balkon | Ne |
Cena | 44500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Družstevní ochoz, Praha - Michle
Podprůměrná cena (-35.14%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Michle je 446 kč/m2. Tento byt má cenu 289 kč/m2
Michle
44500 Kč/měsíc
bezrealitky
3+1
121 m2
částečně zařízený
Praha - Michle
Výměra | 121 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 35000 + 9500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Sulova, Praha - Zbraslav
Podprůměrná cena (-25.64%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Zbraslav je 350 kč/m2. Tento byt má cenu 260 kč/m2
Zbraslav
44500 Kč/měsíc
bezrealitky
5+kk
146 m2
částečně zařízený
Praha - Zbraslav
Výměra | 146 m2 |
Dispozice | 5+kk |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 38000 + 6500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu - Francouzská, Praha - Vinohrady
Podprůměrná cena (-26.11%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vinohrady je 494 kč/m2. Tento byt má cenu 365 kč/m2
Vinohrady
44500 Kč/měsíc
bezrealitky
3+1
100 m2
částečně zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 100 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 36500 + 8000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Odkolkova, Praha - Vysočany
Podprůměrná cena (-1.11%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 511 kč/m2. Tento byt má cenu 505 kč/m2
Vysočany
44600 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
75 m2
zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 75 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 5. |
Výtah | Ano |
Stav | novostavba |
Domácí zvířata | Ano |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 37900 + 6700 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 03. 2026, 20:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 3+kk, 93 m²
Podprůměrná cena (-4.42%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 482 kč/m2
Vinohrady
44800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
93 m2
zařízený
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 93 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 3+kk, 93 m²
Podprůměrná cena (-4.42%)
Vinohrady
44800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
93 m2
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 93 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 3+kk, 91 m²
Podprůměrná cena (-15.51%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 584 kč/m2. Tento byt má cenu 493 kč/m2
Nové Město
44900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
91 m2
Václavské náměstí, Praha 1, Nové Město
Výměra | 91 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44900 + 0 Kč |
Podrobnosti