Celkem v databázi: 6972
Celkem podle filtrů: 6972
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 08. 05. 2026, 20:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 3+kk, 87 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 506 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
87 m2
Bělohorská, Praha 6
Výměra | 87 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Střídavá, Praha - Vysočany
Podprůměrná cena (-18.08%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 511 kč/m2. Tento byt má cenu 419 kč/m2
Vysočany
44000 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
86 m2
částečně zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 86 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 36000 + 8000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Budečská, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 707 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
44091 Kč/měsíc
bezrealitky
53 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 53 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 37477 + 6614 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Pod Tratí, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 289 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
44253 Kč/měsíc
bezrealitky
130 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 130 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 37615 + 6638 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Olgy Havlové, Praha - Žižkov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Žižkov je kč/m2. Tento byt má cenu 945 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Žižkov
44456 Kč/měsíc
bezrealitky
40 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 40 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 37788 + 6668 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 25. 02. 2026, 20:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 4+kk, 95 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nusle je 472 kč/m2. Tento byt má cenu 468 kč/m2
Nusle
44500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
95 m2
Marie Cibulkové, Praha 4, Nusle
Výměra | 95 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 44500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 3+kk, 92 m²
Podprůměrná cena (-4.97%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Řeporyje je 509 kč/m2. Tento byt má cenu 484 kč/m2
Řeporyje
44500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
92 m2
Radouňova, Praha-Řeporyje, Stodůlky
Výměra | 92 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 04. 2026, 00:42, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , atypický, 146 m²
Podprůměrná cena (-39.52%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 305 kč/m2
Vinohrady
44500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
Atypický
146 m2
Korunní, Praha 10, Vinohrady
Výměra | 146 m2 |
Dispozice | Atypický |
Balkon | Ne |
Cena | 44500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Družstevní ochoz, Praha - Michle
Podprůměrná cena (-35.14%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Michle je 446 kč/m2. Tento byt má cenu 289 kč/m2
Michle
44500 Kč/měsíc
bezrealitky
3+1
121 m2
částečně zařízený
Praha - Michle
Výměra | 121 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 35000 + 9500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Sulova, Praha - Zbraslav
Podprůměrná cena (-25.64%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Zbraslav je 350 kč/m2. Tento byt má cenu 260 kč/m2
Zbraslav
44500 Kč/měsíc
bezrealitky
5+kk
146 m2
částečně zařízený
Praha - Zbraslav
Výměra | 146 m2 |
Dispozice | 5+kk |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 38000 + 6500 Kč |
Podrobnosti