Celkem v databázi: 6972
Celkem podle filtrů: 6972
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 22. 04. 2026, 00:42, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , atypický, 146 m²
Podprůměrná cena (-39.64%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 505 kč/m2. Tento byt má cenu 305 kč/m2
Vinohrady
44500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
Atypický
146 m2
Korunní, Praha 10, Vinohrady
Výměra | 146 m2 |
Dispozice | Atypický |
Balkon | Ne |
Cena | 44500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Odkolkova, Praha - Vysočany
Podprůměrná cena (-1.11%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 511 kč/m2. Tento byt má cenu 505 kč/m2
Vysočany
44600 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
75 m2
zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 75 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 5. |
Výtah | Ano |
Stav | novostavba |
Domácí zvířata | Ano |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 37900 + 6700 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 03. 2026, 20:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 3+kk, 93 m²
Podprůměrná cena (-4.61%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 505 kč/m2. Tento byt má cenu 482 kč/m2
Vinohrady
44800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
93 m2
zařízený
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 93 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 3+kk, 93 m²
Podprůměrná cena (-4.61%)
Vinohrady
44800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
93 m2
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 93 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 18. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 4+kk, 145 m²
Podprůměrná cena (-30.73%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vršovice je 447 kč/m2. Tento byt má cenu 310 kč/m2
Vršovice
44900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
145 m2
zařízený
Kodaňská, Praha 10, Vršovice
Výměra | 145 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ano |
Cena | 44900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 3+kk, 91 m²
Podprůměrná cena (-15.51%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 584 kč/m2. Tento byt má cenu 493 kč/m2
Nové Město
44900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
91 m2
Václavské náměstí, Praha 1, Nové Město
Výměra | 91 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 00:42, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 3+kk, 114 m²
Podprůměrná cena (-17.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Karlín je 476 kč/m2. Tento byt má cenu 395 kč/m2
Karlín
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
114 m2
U Sluncové, Praha 8, Karlín
Výměra | 114 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 20:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 3+1, 126 m²
Podprůměrná cena (-29.28%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 505 kč/m2. Tento byt má cenu 357 kč/m2
Vinohrady
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
126 m2
Kolínská, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 126 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 3+kk, 77 m²
Nadprůměrná cena (32.22%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Háje je 442 kč/m2. Tento byt má cenu 584 kč/m2
Háje
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
77 m2
zařízený
Loosova, Praha 11, Háje
Výměra | 77 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 3+1, 102 m²
Podprůměrná cena (-24.46%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 584 kč/m2. Tento byt má cenu 441 kč/m2
Nové Město
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
102 m2
Petrské náměstí, Praha 1, Nové Město
Výměra | 102 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti