Celkem v databázi: 7034
Celkem podle filtrů: 7034
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 80 m²
Nadprůměrná cena (14.74%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 531 kč/m2
Smíchov
42500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
80 m2
zařízený
Stroupežnického, Praha 5, Smíchov
Výměra | 80 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 42500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+1, 105 m²
Podprůměrná cena (-30.93%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 586 kč/m2. Tento byt má cenu 405 kč/m2
Nové Město
42500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
105 m2
V jámě, Praha 1, Nové Město
Výměra | 105 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 42500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 20:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 122 m²
Podprůměrná cena (-30.74%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 348 kč/m2
Vinohrady
42500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
122 m2
Italská, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 122 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 42500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Podprůměrná cena (-30.74%)
Vinohrady
42500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
122 m2
Italská, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 122 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 42500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Brdlíkova, Praha - Motol
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Motol je kč/m2. Tento byt má cenu 843 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Motol
42669 Kč/měsíc
bezrealitky
43 m2
zařízený
Praha - Motol
Výměra | 43 m2 |
Dispozice | |
Patro | 5. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 36269 + 6400 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Šubertova, Praha - Vinohrady
Podprůměrná cena (-20.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vinohrady je 518 kč/m2. Tento byt má cenu 412 kč/m2
Vinohrady
42700 Kč/měsíc
bezrealitky
3+1
97 m2
částečně zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 97 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 40000 + 2700 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Weberova, Praha - Motol
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Motol je kč/m2. Tento byt má cenu 519 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Motol
42717 Kč/měsíc
bezrealitky
70 m2
zařízený
Praha - Motol
Výměra | 70 m2 |
Dispozice | |
Patro | 1. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 36309 + 6408 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kurta Konráda, Praha - Libeň
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Libeň je kč/m2. Tento byt má cenu 956 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Libeň
42729 Kč/měsíc
bezrealitky
38 m2
zařízený
Praha - Libeň
Výměra | 38 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 36320 + 6409 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 04. 2026, 20:00, aktualizováno 13. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 3+kk, 135 m²
Podprůměrná cena (-27.62%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Stodůlky je 438 kč/m2. Tento byt má cenu 317 kč/m2
Stodůlky
42800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
135 m2
zařízený
Volutová, Praha 13, Stodůlky
Výměra | 135 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 12. |
Balkon | Ne |
Cena | 42800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 01. 2026, 19:50, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 85 m²
Nadprůměrná cena (11.91%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Žižkov je 451 kč/m2. Tento byt má cenu 505 kč/m2
Žižkov
42900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
85 m2
Seifertova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 85 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 42900 + 0 Kč |
Podrobnosti