Celkem v databázi: 7034
Celkem podle filtrů: 7034
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Milevská, Praha - Podolí
Podprůměrná cena (-6.52%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Podolí je 416 kč/m2. Tento byt má cenu 389 kč/m2
Podolí
43000 Kč/měsíc
bezrealitky
4+kk
90 m2
nezařízený
Praha - Podolí
Výměra | 90 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 35000 + 8000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu K Řeporyjím, Praha - Třebonice
Podprůměrná cena (-33.4%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Třebonice je 487 kč/m2. Tento byt má cenu 324 kč/m2
Třebonice
43000 Kč/měsíc
bezrealitky
4+kk
111 m2
částečně zařízený
Praha - Třebonice
Výměra | 111 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 36000 + 7000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 04. 2026, 00:42, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:00 Pronájem bytu , 4+kk, 119 m²
Podprůměrná cena (-35.82%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Smíchov je 563 kč/m2. Tento byt má cenu 361 kč/m2
Smíchov
43000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
119 m2
Štorkánova, Praha 5, Smíchov
Výměra | 119 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 43000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:24 Pronájem bytu , 3+kk, 96 m²
Podprůměrná cena (-9.69%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vinohrady je 496 kč/m2. Tento byt má cenu 448 kč/m2
Vinohrady
43000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
96 m2
zařízený
Korunní, Praha 10, Vinohrady
Výměra | 96 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 43000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Křížku, Praha - Nusle
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nusle je kč/m2. Tento byt má cenu 586 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nusle
43094 Kč/měsíc
bezrealitky
52 m2
zařízený
Praha - Nusle
Výměra | 52 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 30467 + 12627 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Staroměstské náměstí, Praha - Staré Město
Podprůměrná cena (-46.57%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Staré Město je 378 kč/m2. Tento byt má cenu 202 kč/m2
Staré Město
43208 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
209 m2
částečně zařízený
Praha - Staré Město
Výměra | 209 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42208 + 1000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Tyršova, Praha - Nové Město
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nové Město je kč/m2. Tento byt má cenu 612 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nové Město
43213 Kč/měsíc
bezrealitky
60 m2
zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | |
Patro | 1. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 36731 + 6482 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Prosecka, Praha - Libeň
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Libeň je kč/m2. Tento byt má cenu 502 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Libeň
43734 Kč/měsíc
bezrealitky
74 m2
zařízený
Praha - Libeň
Výměra | 74 m2 |
Dispozice | |
Patro | 1. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 37174 + 6560 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Na Okrouhlíku, Praha - Libeň
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Libeň je kč/m2. Tento byt má cenu 304 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Libeň
43764 Kč/měsíc
bezrealitky
98 m2
zařízený
Praha - Libeň
Výměra | 98 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 29826 + 13938 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:24 Pronájem bytu , 3+kk, 93 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 472 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
43896 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
93 m2
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 2
Výměra | 93 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 43896 + 0 Kč |
Podrobnosti