Celkem v databázi: 7020
Celkem podle filtrů: 7020
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 3+kk, 110 m²
Podprůměrná cena (-11.83%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Břevnov je 464 kč/m2. Tento byt má cenu 409 kč/m2
Břevnov
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
110 m2
zařízený
Šlikova, Praha 6, Břevnov
Výměra | 110 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Podprůměrná cena (-11.83%)
Břevnov
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
110 m2
zařízený
Šlikova, Praha 6, Břevnov
Výměra | 110 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Záhořanského, Praha - Nové Město
Podprůměrná cena (-22.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 576 kč/m2. Tento byt má cenu 447 kč/m2
Nové Město
45000 Kč/měsíc
bezrealitky
4+kk
85 m2
částečně zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 85 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 38000 + 7000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 2+kk, 73 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 616 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
73 m2
Holečkova, Praha 5
Výměra | 73 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 4+kk, 153 m²
Podprůměrná cena (-35.22%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vršovice je 454 kč/m2. Tento byt má cenu 294 kč/m2
Vršovice
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
153 m2
Bělocerkevská, Praha 10, Vršovice
Výměra | 153 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 02. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , atypický, 98 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 459 kč/m2
Smíchov
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
Atypický
98 m2
Křížová, Praha 5, Smíchov
Výměra | 98 m2 |
Dispozice | Atypický |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 14:00 Pronájem bytu , 3+1, 126 m²
Podprůměrná cena (-29%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 357 kč/m2
Vinohrady
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
126 m2
Kolínská, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 126 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 3+kk, 141 m²
Podprůměrná cena (-45.54%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 586 kč/m2. Tento byt má cenu 319 kč/m2
Nové Město
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
141 m2
zařízený
Vodičkova, Praha 1, Nové Město
Výměra | 141 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 04. 2026, 21:00, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 3+kk, 116 m²
Podprůměrná cena (-6.97%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vokovice je 417 kč/m2. Tento byt má cenu 388 kč/m2
Vokovice
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
116 m2
zařízený
Tibetská, Praha 6, Vokovice
Výměra | 116 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 2+kk, 71 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 634 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
71 m2
Holečkova, Praha 5
Výměra | 71 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti