Celkem v databázi: 6996
Celkem podle filtrů: 6996
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 04. 2026, 20:00, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:00 Pronájem bytu , 4+kk, 161 m²
Podprůměrná cena (-44.31%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 513 kč/m2. Tento byt má cenu 286 kč/m2
Nové Město
46000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
161 m2
Kateřinská, Praha 2, Nové Město
Výměra | 161 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 46000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Francouzská, Praha - Praha-Praha-Vinohrady
Podprůměrná cena (-28.34%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vinohrady je 647 kč/m2. Tento byt má cenu 464 kč/m2
Vinohrady
46033 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
99 m2
zařízený
Praha - Praha-Praha-Vinohrady
Výměra | 99 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 45900 + 133 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Jeseniova, Praha - Žižkov
Podprůměrná cena (-23.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Žižkov je 493 kč/m2. Tento byt má cenu 379 kč/m2
Žižkov
46189 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
100 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 100 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 37900 + 8289 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kubova, Praha - Karlín
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Karlín je kč/m2. Tento byt má cenu 717 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Karlín
46368 Kč/měsíc
bezrealitky
55 m2
zařízený
Praha - Karlín
Výměra | 55 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 39413 + 6955 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu K Náhonu, Praha - Hloubětín
Podprůměrná cena (-11.36%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Hloubětín je 466 kč/m2. Tento byt má cenu 413 kč/m2
Hloubětín
46500 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
92 m2
zařízený
Praha - Hloubětín
Výměra | 92 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 38000 + 8500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kačírkova, Praha - Jinonice
Podprůměrná cena (-7.76%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Jinonice je 486 kč/m2. Tento byt má cenu 448 kč/m2
Jinonice
46500 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
87 m2
zařízený
Praha - Jinonice
Výměra | 87 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 39000 + 7500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Nádražní lávky, Praha - Karlín
Podprůměrná cena (-28.3%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Karlín je 580 kč/m2. Tento byt má cenu 416 kč/m2
Karlín
46500 Kč/měsíc
bezrealitky
4+kk
101 m2
nezařízený
Praha - Karlín
Výměra | 101 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42000 + 4500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Uranie, Praha - Holešovice
Podprůměrná cena (-28.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Holešovice je 587 kč/m2. Tento byt má cenu 422 kč/m2
Holešovice
46500 Kč/měsíc
bezrealitky
4+kk
90 m2
zařízený
Praha - Holešovice
Výměra | 90 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Patro | 9. |
Balkon | Ano |
Cena | 38000 + 8500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Irkutská, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 647 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
46576 Kč/měsíc
bezrealitky
48 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 48 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 31045 + 15531 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Československé armády, Praha - Bubeneč
Podprůměrná cena (-40.37%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Bubeneč je 487 kč/m2. Tento byt má cenu 290 kč/m2
Bubeneč
46808 Kč/měsíc
bezrealitky
4+1
144 m2
částečně zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 144 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 41818 + 4990 Kč |
Podrobnosti