Celkem v databázi: 6995
Celkem podle filtrů: 6995
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Svatoslavova, Praha - Nusle
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nusle je kč/m2. Tento byt má cenu 1,195 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nusle
47803 Kč/měsíc
bezrealitky
34 m2
zařízený
Praha - Nusle
Výměra | 34 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 40633 + 7170 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Spálená, Praha - Nové Město
Podprůměrná cena (-15.08%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 576 kč/m2. Tento byt má cenu 489 kč/m2
Nové Město
47890 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
92 m2
nezařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 92 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45000 + 2890 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:00 Pronájem bytu , 3+kk, 98 m²
Podprůměrná cena (-16.73%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 587 kč/m2. Tento byt má cenu 489 kč/m2
Nové Město
47900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
98 m2
Václavské náměstí, Praha 1, Nové Město
Výměra | 98 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 47900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Milotická, Praha - Zličín
Podprůměrná cena (-43.05%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Zličín je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 250 kč/m2
Zličín
48000 Kč/měsíc
bezrealitky
4+kk
172 m2
částečně zařízený
Praha - Zličín
Výměra | 172 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ano |
Cena | 43000 + 5000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 04. 2026, 00:42, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:00 Pronájem bytu , 3+kk, 88 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Střešovice je 545 kč/m2. Tento byt má cenu 545 kč/m2
Střešovice
48000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
88 m2
Cukrovarnická, Praha 6, Střešovice
Výměra | 88 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 48000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Veletržní, Praha - Bubeneč
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Bubeneč je kč/m2. Tento byt má cenu 1,140 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Bubeneč
48280 Kč/měsíc
bezrealitky
36 m2
zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 36 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 41038 + 7242 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Ostrovského, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 1,173 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
48280 Kč/měsíc
bezrealitky
35 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 35 m2 |
Dispozice | |
Patro | 5. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 41038 + 7242 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Olgy havlove, Praha - Žižkov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Žižkov je kč/m2. Tento byt má cenu 824 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Žižkov
48481 Kč/měsíc
bezrealitky
50 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 50 m2 |
Dispozice | |
Patro | 5. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 41209 + 7272 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:00 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 813 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
48792 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 2
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 48792 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:00 Pronájem bytu , 1+kk, 47 m²
Nadprůměrná cena (99.72%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Malá Strana je 522 kč/m2. Tento byt má cenu 1,043 kč/m2
Malá Strana
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
47 m2
Cihelná, Praha 1, Malá Strana
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti