Celkem v databázi: 6974
Celkem podle filtrů: 6974
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Bořivojova, Praha - Žižkov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Žižkov je kč/m2. Tento byt má cenu 1,185 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Žižkov
50193 Kč/měsíc
bezrealitky
36 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 36 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42664 + 7529 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Perucká, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 1,585 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
50345 Kč/měsíc
bezrealitky
27 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 27 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42793 + 7552 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Rytířská, Praha - Staré Město
Podprůměrná cena (-3.21%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Staré Město je 378 kč/m2. Tento byt má cenu 366 kč/m2
Staré Město
50500 Kč/měsíc
bezrealitky
3+1
123 m2
částečně zařízený
Praha - Staré Město
Výměra | 123 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45000 + 5500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Karlovo náměstí, Praha - Nové Město
Podprůměrná cena (-1.11%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 576 kč/m2. Tento byt má cenu 570 kč/m2
Nové Město
50600 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
79 m2
částečně zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 79 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45000 + 5600 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Vltavská, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 620 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
50668 Kč/měsíc
bezrealitky
56 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 56 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 34727 + 15941 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Veletržní, Praha - Bubeneč
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Bubeneč je kč/m2. Tento byt má cenu 1,538 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Bubeneč
50671 Kč/měsíc
bezrealitky
28 m2
zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 28 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 43070 + 7601 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu V Lesíčku, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 1,068 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
50870 Kč/měsíc
bezrealitky
33 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 33 m2 |
Dispozice | |
Patro | 5. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 35254 + 15616 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Křížová, Praha - Smíchov
Podprůměrná cena (-9.26%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Smíchov je 435 kč/m2. Tento byt má cenu 395 kč/m2
Smíchov
50966 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
114 m2
částečně zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 114 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45000 + 5966 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Olgy Havlové, Praha - Žižkov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Žižkov je kč/m2. Tento byt má cenu 1,359 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Žižkov
51149 Kč/měsíc
bezrealitky
32 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 32 m2 |
Dispozice | |
Patro | 9. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 43477 + 7672 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Jindřicha Plachty, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 638 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
51563 Kč/měsíc
bezrealitky
55 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 55 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 35104 + 16459 Kč |
Podrobnosti