Celkem v databázi: 6977
Celkem podle filtrů: 6977
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Americká, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 1,761 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
66751 Kč/měsíc
bezrealitky
27 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 27 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47548 + 19203 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Legerova, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 1,573 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
67252 Kč/měsíc
bezrealitky
30 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47181 + 20071 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Nad Václavkou, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 459 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
67359 Kč/měsíc
bezrealitky
100 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 100 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 45906 + 21453 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu . května, Praha - Nusle
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nusle je kč/m2. Tento byt má cenu 569 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nusle
67444 Kč/měsíc
bezrealitky
82 m2
zařízený
Praha - Nusle
Výměra | 82 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 46684 + 20760 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Polská, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 577 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
68606 Kč/měsíc
bezrealitky
79 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 79 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45586 + 23020 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:00 Pronájem bytu , 3+kk, 77 m²
Nadprůměrná cena (330.37%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 513 kč/m2. Tento byt má cenu 2,208 kč/m2
Nové Město
170000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
77 m2
Truhlářská, Praha 1, Nové Město
Výměra | 77 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 170000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:00 Pronájem bytu , 3+kk, 78 m²
Nadprůměrná cena (324.85%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 513 kč/m2. Tento byt má cenu 2,179 kč/m2
Nové Město
170000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
78 m2
Truhlářská, Praha 1, Nové Město
Výměra | 78 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 170000 + 0 Kč |
Podrobnosti